Nieuws

Previous Next

VGT 10 jaar

Afdrukken

Dit jaar, op 26 april, is de Vlaamse Gebarentaal (VGT) 10 jaar erkend. Wij laten dit natuurlijk niet zomaar aan ons voorbij gaan. In de lessen leren we over de erkenning van VGT. We zullen ook een uitstap maken naar Brussel om samen met de andere dovenscholen feest te vieren. Op onze school doen we er ook nog een projectweek bij. We hebben alvast meegedaan met een aantal uitdagingen. Meer informatie hierover kan je vinden op de website www.VGT10jaar.be We hebben als eerste uitdaging een klasfoto gemaakt waarop we gebaren en een badge op geplaatst hebben. De tweede uitdaging is het vertellen van ons favoriete gebaar. In het filmpje kan je zien wat het favoriete gebaar van uw kind is.

BuBaO | vzw Sint-Lievenspoort

Hier is elk kind een unieke schat, een onbeschreven blad, te beschrijven met veel geduld, inkt met liefde gevuld. Van elke letter zal het groeien, van elke druppel zal het bloeien. Niets is ons te veel. Integendeel… Het kind staat hier centraal bij ons allemaal.

Onze school is een vrije basisschool voor buitengewoon kleuter- en lager onderwijs type 7 en type 9.

Wat bieden wij?

Contactgegevens

BuBaO
Vzw Sint-Lievenspoort
Sint-Lievenspoortstraat 129
9000 Gent

 

Schoolsecretariaat

bel 09 268 26 50

bubao@sintlievenspoort.be

 

Busvervoer

bel 09 268 26 54

vervoer@sintlievenspoort.be

Search